Nasza oferta

Oferujemy rozwiązania sprawdzonych firm, takich jak: Dell, Drytek
kazdy element sprzętowy testujemy przed dostarczeniem do klienta
oferujemy wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
dla naszych klientów świadczymy wsparcie on-line

komputery poleasingowe Dell

Pracownie komputerowe

System odporny na uczniów i hakerów, zgodny z RODO. Centralne konta i pliki uczniów. Zintegrowane zarządzanie klasą. Pełny pakiet Office za darmo.
Komputery dla szkół 0% VAT

Cena od: 2 999 zł (za wdrożenie)

Unify WiFi

Szkolne sieci WiFi

idealne rozwiązanie dla szkół, które oczekują szybkiego wdrożenia zintegrowanej sieci WiFi, wsparcia i możliwości wykorzystania istniejącej infrastruktury bez konieczności całkowitej przebudowy.

Cena od: 1 999 zł (za wdrożenie)

Card image cap

Routery do Internetu + filtrowanie treści

zarządzanie dostępem do sieci Internet - szkoła ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa zgodnie z Art. 27a Prawo Oświatowe.

Cena od: 999 zł (za wdrożenie)

Robot EDISON

Robot EDISON - kompatybilny z (C) LEGO

Edison to robot edukacyjny dla dzieci, jego zadaniem jest wprowadzenie młodzieży w fascynujący świat elektroniki. Edison pomaga postawić pierwsze kroki w nauce, a następnie rozwinąć umiejętności. Dla każdego poziomu edukacyjnego.

Cena od: 350 zł (robot)

PyTechBrain

PyTechBrain - podstawy IoT

Platforma wprowadzająca uczniów w dziedzinę IoT - Internet of Things, w pełni zgodna z nową podstawą programową. Pozwala na nauczanie elektroniki i programowania w jednym, łaczy prostotę wykonania i obsługi, dając ogromne możliwości. Współpracuje z trzema najważniejszymi systemami operacyjnymi: Linux, MacOS, Windows.

Cena od: 249 zł (zestaw)

RaspberryPi

RaspberryPi - stacje IoT

Raspberry Pi to dziś więcej niż komputer, to styl życia - Malina zdobyła miliony fanów, którzy wykorzystują ją do przeróżnych celów. My prezentujemy Raspberry Pi zintegrowane z Sense HAT: czujnikami położenia, ciśnienia, wilgotności i temperatury oraz wyświetlaczem LED.

Cena od: 649 zł (zestaw)


Niniejszy materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 K.c., a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy, o jakim mowa w art. 71 K.c.

SKLEP On-Line

Czy chcecie zobaczyć ceny naszych produktów i usług?
Nic prostszego...

Wchodzę do sklepu...